Administration og ledelse

Jan Wilken

Bestyrelsesformand Behandlingsstederne Søbæk 

Telefon + 45 81615959
Email. jwi@oliviadanmark.dk 

Annette Filthuth
Visitator samt HR Personalechef

Erik Filthuth ” Filler “
Pædagogisk Administrativ leder. 

Jesper Rasmussen Leder Søbæksparken Jyderup

Telefon: +45 59248310
Email: jesper@soebaek.dk

Dorthe Elly Johansen Leder Erhvervs skolen Søbæk

Astrid Barslund   Leder af skolen på Kærsangervej Holbæk  

Mie Birck Mortensen Leder af Afd. Ibs Mølle

Telefon 59248307 – 21351116
Email: mie@soebaek.dk

Thomas Bachmann Leder af Afd. Stigs Bjergby

Telefon: +45 59248312
Email: thomas@soebaek.dk

Mikael Nielsen  Leder af Bostederne Søbæk kollegiet 

Kamilla Appelgren Koordinator ASF Bryggervænget

Telefon 59248313 – 21608880

Email. kamilla@soebaek.dk

Martin Bresnov Leder Opholdsstedet Søbæk Jyderup

Johnny Hoffmeyer Leder af Opholdsstedet Søbæk Knabstrup

Telefon 59248315 – 24763850

Email. johnny@soebaek.dk

Kim Balsig   Bogholderiet Løn & fakturaforhold 

Telefon: +45 59248304
Email: kim@soebaek.dk

Susanne Sehested  Bogholderiet – Faktura & Bogføring

Annette Sandholdt
Skolesekretær – Personale 

Carina Skovbjerg Due Skolesekretær Elevadministrationen

Bjørn Appelgren Leder Opholdsstedet Søbæk Skovbrynet

Telefon 52405333

Email bjorn@soebaek.dk

Carsten Weng Afdelingsleder Dalbo Tuse Næs

Telefon 59248348 – 93635788 

Mail carsten@soebaek.dk